BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
fotografia czarno-biała, brom, papier półmatowy,
17 x 23,8 cm (w świetle passe-partout), 17,8 x 23,7 cm (arkusz);
na odwrocie odbitki stemple; ZPF FIAP, Towarzystwa Fotograficznego w Gdańsku oraz autorska
cena wywoławcza: Wykup abonament
fotografia czarno-biała, brom, papier, solaryzacja, grafizacja, 15 x 20 cm;
na odwrocie pieczęć autorska;
odbitka autorska, nakład nieokreślony
olej, płyta pilśniowa,
74 x 94 cm
sygnowany na odwrocie: BEKSIŃSKI 1971 oraz napis: 21 Na odwrocie nalepka: K.M.P.i K. "RUCH" WARSZAWA | GALERIA WSPÓŁCZESNA | AUTOR Zdzisław Beksiński |.....Wystawa ...II 72 7 I 73
grafika komputerowa, pianka poliuretanowa, 82 x 82 cm;
sygn. na odwrocie: Beksiński
sygn. na odwrocie: Beksiński
ołówek, piórko, tusz, papier, 30 x 20 cm;
sygn. z lewej: BEKSIŃSKI
sygn. na odwrocie: Beksiński
sygn. na odwrocie: Beksiński
giclee limited edition print, 7/150, 88 x 68 cm, sygn,,
wraz z sygnowanym certyfikatem.
Dar w imieniu ś.p Zdzisława Beksińskiego od Waldemara R. Plusa z Belvedere Gallery Inc. (www.belvederegallery.com, www.beksinski.pl)
17 x 23,8 cm (w świetle passe-partout),
17,8 x 23,7 cm (arkusz);
na odwrocie odbitki stemple: ZPF, FIAP, Towarzystwa Fotograficznego w Gdańsku oraz autorska
olej/płyta pilśniowa, 87,5 x 99,5 cm
sygn. na odwrocie: Beksiński 71
Portret dziadka artysty, ok. 1955
fotografia czarno-biała, papier matowy,
17,50 x 15,50 cm (format papieru);
16,50 x 14,50 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie stemple: autorski, Polskiego Towarzystwa Fotograficznego, Towarzystwa Fotograficznego w Gdańsku
grafika komputerowa, pianka poliuretanowa,
82 x 82 cm; sygn. na odwrocie: Beksiński
Bez tytułu (Rynek w Sanoku), l.50 XX w.
fotografia czarno-biała, sztucznie przyciemniania,
papier, 14,5 x 19 cm (w świetle passe-partout);
15 x 21 cm (format papieru); na odwrocie pieczęć autorska i pieczęć Towarzystwa Fotograficznego w Gdańsku
fotografia czarno-biała, papier,
21 x 14 cm (w świetle passe-partout);
na odwrocie stemple: ZDZISŁAW BEKSIŃSKI, POLSKIE TOWARZYSTWO FOTOGRAFICZNE, MIĘDZYNARODOWE TOWARZYSTWO FOTOGRAFICZNE FIAP
grafika komputerowa, papier,
37,5 x 28,5 cm (format wydruku),
40 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. l.d.: BEKSIŃSKI 2001 (ołówkiem); p.d.: 1/50 (ołówkiem);
gips patynowany na desce,
36,2 x 95,9 cm, sygnowany na plecach "BEKSIŃSKI / 1963-64"
Pochodzenie: właściciel zakupił dzieło od artysty w 1965 r., po wystawie w Galerii Widza i Artysty w warszawskiej Starej Pomarańczarni (V-VI 1964).
technika mieszna, druk cyfrowy/papier, 29 x 40,5 cm
sygnowany i datowany ołówkiem u dołu: `Beksiński 2001 1/50`