1 zł
2 600 000 zł

KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)

Żółte róże z porcelanową figurką

olej, płótno, 40 x 100,5 cm;
sygn. po środku: akarpiński

cena wywoławcza: Wykup abonament

Martwa natura z żółtymi różami,

porcelanową figurką i cukiernicą
olej, tektura, 41,5 x 100 cm;
sygn. z prawej: A. Karpiński

ŻÓŁTE RÓŻE W WYSOKIM WAZONIE

Olej, tektura; 48 x 71 cm
Sygnowany p. d.: A. Karpiński

ŻÓŁTE RÓŻE W KULISTYM WAZONIE

Olej, tektura; 36,5 x 28,5 cm
Sygnowany p. d.: A. Karpiński

Portret dziewczynki, 1952 r.

olej/tektura, 54 x 45 cm
sygnowany i datowany p. śr.: `a karpiński | 1952.`

Róże pnące

olej/tektura, 35 x 50 cm
sygnowany l. d.: `A.Karpiński`
na odwrocie napis autorski: `Róże pnące mal. A. Karpiński` oraz podpis

Róże w wazonie

olej, tektura, 47,5 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński

Studium portretowe pani S. Sz., 1925 / 1926

ołówek, kredka, papier, wymiary w świetle passe-partout: 42 x 35 cm
sygn. i dat. p.d.: akarpiński 926[?]
na odwrociu: Kraków 1926 II / I WZB LWÓW 1926 / 37 TPSP
2 pieczątki: A.KARPIŃSKI / Kraków, ul. Floriańska 19 [kredką] 32/26

Róże żółte

olej/tektura, 35,5 x 50 cm
sygnowany l. śr.: `a. Karpiński`
na odwrocie napis: `Róże żółte | mal. akarpiński` oraz podpis artysty

Róże

olej/tektura, 34 x 49 cm
sygnowany l. śr.: `a. karpiński`
na odwrocie odręczny napis ołówkiem: "Róże" | obraz ten jest orgy | ginalną moją pracą | a. karpiński

Dusia

olej, płótno, 65,5 x 42,5 cm
sygn. l.d.: A. Karpiński / 1933

Leśny strumień

ołówek, papier, 21 x 26 cm;
sygn. p.d.: AKarpiński / Monachium / 1903.

Róże w wazonie, 1922

olej, tektura, 53,5 x 43,5 cm
sygn. l.d.: A. Karpiński 1922

Maki

olej, tektura, 50 x 117 cm
sygn. p.śr.: A. Karpiński

Cynie

olej, tektura, 30 x 47 cm, (w świetle oprawy);
sygn. p.d.: a. Karpiński. / 1922

Kwiaty

olej, tektura, 69 x 80 cm
sygn. l.d.: a.karpiński

Zagajnik Gromnik, 1 maja 1916

gwasz, tektura, wymiary w świetle passe-partout:23 x 38 cm
sygn. i dat. l.d.: akarpiński 1916 r. / 1 - V / Gromnik

Żółte róże w wazonie

olej/tektura, 34,5 x 46,5 cm

Portret mężczyzny

olej, płótno, 70 x 60 cm;
napis p.d.: Podłóg Fotografii / mal.Alf.Karpiński

Leśny strumień

ołówek, papier, 21 x 26 cm;

liczba obiektów: 875