BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
grafika komputerowa,
66 x 86 cm;
sygn. i dat. l.d.: Beksiński 98;
sygnatura powtórzona na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika komputerowa,
65,5 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999; sygnatura powtórzona na odwrocie
grafika komputerowa, pianka,
86 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d. : BEKSIŃSKI 2000
na odwrocie: powtórzona sygnatura i dedykacja
fotografia czarno-biała, technika własna, brom, papier, 22 x 27 cm;
na odwrociu pieczątka autorska; odbitka autorska, nakład: nieokreślony
grafika komputerowa, 69 x 99 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 2000
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999
grafika komputerowa
86 x 66 cm; sygn. i dat. l. d. BEKSIŃSKI 2000
grafika komputerowa
66 x 86 cm;
grafika komputerowa
66 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d. BEKSIŃSKI 1999;
dedykacja na odwrocie: EWIE I OLKOWI WALCZAKOM /BEKSIŃSKI / WARSZAWA 14.7.2000
grafika komputerowa, papier,
47 x 62 cm;
opisana u dołu P0515 3/25
sygn. i dat. p. d.: Beksiński 98
olej, płyta,
123 x 61 cm;
opis autorski na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1976
grafika komputerowa, papier naklejony na piankę,
66 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999; na odwrocie powtórzona sygnatura
66 x 86 cm;
sygn. i dat l. d.: BEKSIŃSKI 2000; na odwrocie powtórzona sygnatura
olej, płyta pilśniowa
122 x 100 cm
sygnowany na odwrocie: BEKSIŃSKI 72
na listwie oprawy cyfra 5 oraz nalepka K.M.P.i K. "Ruch" z nazwiskiem autora i informacją o wystawie 7 XII 1972 - 7 I 1973.
olej, płyta pilśniowa
122 x 101 cm
na odwrocie na płycie napis: BEKSIŃSKI/1972; 4.
Na odwrocie nalepka: K.M.P. i K. "RUCH? WARSZAWA | GALERIA WSPÓŁCZESNA | AUTOR Zdzisław Beksiński .... WA 7 XII 1972 - 7. I. 73?
fotografia czarno-biała, brom,
24,5 x 19 cm (arkusz);
na odwrocie 2 pieczątki autorskie (częściowo niewidoczne) oraz pieczątka ZPAFu;
odbitka autorska,
nakład: nieokreślony