KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura
35.5 x 48.3 cm
Na odwr. nalepka (druk, atrament) z napisem: T.W.36. | 135
cena wywoławcza: Wykup abonament
Pastel, węgiel, biała kredka, papier;
17 x 11,1 cm w świetle passe-partout
Pastel, akwarela, papier;
59 x 46 cm
Sygnowany p.d.: A. Karpiński
MARTWA NATURA Z BUKIETEM CYNII I FIGURź APOSTOŁA, 1929
Olej, tektura;
97 x 69 cm
Sygnowany l.d.: akarpiński | 29
Portret prezydenta Ignacego Mościckiego
olej, tektura,
102 x 71 cm;
sygn. z prawej: AKarpiński War
sygn. l.d.
olej, tektura
30x43
olej, tektura
34,8 x 49,8 cm;
sygn. l. d.: a. Karpiński
Na odwrocie napis: "Cynie" / mal. / a.Karpiński. / Kraków.
olej, tektura, 79 x 63,5 cm;
sygn. p. d.: A. Karpiński 1924
olej, tektura, 47,5 x 67 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: a. Karpiński
olej, płótno, 33 x 48,5 cm, sygn. AKarpiński
MARTWA NATURA Z WAZONEM ŻÓŁTYCH RÓŻ, PATERź I PORCELANOWź FIGURKź
Olej, tektura; 42 x 100 cm
Sygnowany przy prawej krawędzi poniżej poziomej osi obrazu: A. Karpiński
olej/tektura, wym.: 34,5 x 50 cm
sygn. p.d.: A. Karpiński
PORTRET ELŻBIETY KOSSAKOWEJ, 1945
olej, płótno
101.5 x 69.5 cm
sygnowany po prawej: A. Karpiński | 1945.
Na odwrocie nalepka wystawy w Towarzystwie Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie w 1949; na nalepce data 1949, nazwisko autora i tytuł obrazu "Portret pani Kossakowej".
olej, tektura, 34 x 50 cm;
sygn. p. d.: akarpiński
Na odwrocie nalepka krakowskiej galerii S. Schamusa [Kraków, ul. Floriańska 25 (...) Sprzedaż oryginalnych obrazów artystów malarzy polskich. Oprawa obrazów w ramy stylowe (....)].
olej, tektura, 47 x 38,5 cm;
sygn. z prawej: a. Karpiński / 26
olej, tektura, wym.: 34,5 x 49 cm,
sygn. l.śr.: "A. Karpiński"