BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
grafika komputerowa, pianka, 86 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d. : BEKSIŃSKI 2000
na odwrocie: powtórzona sygnatura i dedykacja
cena wywoławcza: Wykup abonament
grafika komputerowa, pianka, ok. 79 x 59 cm (w świetle oprawy);
grafika komputerowa, 66 x 86 cm;
sygn. i dat. l.d.: Beksiński 98;
sygnatura powtórzona na odwrocie
grafika komputerowa, 65,5 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999; sygnatura powtórzona na odwrocie
relief, metal, płyta MDF,
88 x 60 cm
na odwrocie napisy: `BEKSIŃSKI | 1960 | WŁASNOŚĆ MARKA PIASECKIEGO | KRAKÓW SIEMIRADZKIEGO 25 M. 16`
olej, płyta pilśniowa,
71.7 x 85.5 cm
na odwr. na płycie napis autorski: BEKSIŃSKI | 1975 stempel zezwalający na wywóz zagranicę nr KL-III 662/151/75/P 3
olej, płyta pilśniowa,
86 x 86 cm
na odwrocie na płycie napis autorski: BEKSIŃSKI | 1981; pieczątka zezwalająca na wywóz za granicę
rysunek tuszem/papier,
30 x 21 cm,
Dar Galerii Piekary.
grafika komputerowa, papier naklejony na piankę, 86 x 65,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: Beskiński 99 na odwrocie powtórzona sygnatura: Beksiński 1999
grafika komputerowa, papier, 29,2 x 41,3 cm;
sygn. p.d.: BEKSIŃSKI (wzdłuż krawędzi)
olej, płyta,
71.5 x 85.5 cm
Na odwrocie na płycie napis autorski: BEKSIŃSKI 74;
stempel zezwalający na wywóz zagranicę nr KL-III 662/151/75/P1
olej, płyta pilśniowa,
59.8 x 71.5 cm
Na odwrocie na płycie napis autorski: BEKSIŃSKI 70
po prawej u góry: 528 - XII-1970 | OLEJ-SYKATYW MAN.
po prawej u dołu dwie pieczątki zezwalające na wywóz za granicę
tusz/papier,
28,5 x 20 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. na odwrocie: `ZB 58`
grafika komputerowa/papier, 48 x 63 cm (w świetle passe-partout)
sygn. u dołu: `PO 182, 1/25, Beksiński`
relief, żelazo, mied¼, 177 x 34,5 x 5 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI/ 1960
olej/płyta pilśniowa, 133 x 98 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: `BEKSIŃSKI | 1997 | TŃ`
akryl,
91 x 73 cm,
Reprodukowany w: P.Dmochowski, Beksiński, Peintures et dessins 1987-1991, wyd. Ap International Ltd; repr. nr 131, str. 149