BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
grafika komputerowa, 65,5 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999; sygnatura powtórzona na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płyta pilśniowa
73 x 91 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI 71;
nalepka: Galera Współczesna K.M.P. i K. RUCH, Warszawa, 1972-1973
olej/płyta pilśniowa
85 x 60 cm
sygn. i dat. na odwrocie: `BEKSIŃSKI 1970`
olej, płyta,
71.5 x 85.5 cm
Na odwrocie na płycie napis autorski: BEKSIŃSKI 74;
stempel zezwalający na wywóz zagranicę nr KL-III 662/151/75/P1
grafika komputerowa, papier naklejony na piankę, 66 x 86 cm;
sygn. i dat. l. d.: BEKSIŃSKI 1999; na odwrocie powtórzona sygnatura
grafika komputerowa papier, 45 x 65 cm;
sygn. u dołu: BEKSIŃSKI; na odwrocie pieczątki i opis
sygn. u dołu: BEKSIŃSKI;
na odwrocie pieczątka Zygmunt Korus Galeria Sztuki Plus i opis
grafika komputerowa, pianka, 69 x 99 cm;
grafika komputerowa, pianka, 57 x 77 cm (w świetle oprawy);
grafika komputerowa, pianka, 56,5 x 77 cm (w świetle oprawy);
niesygn.
grafika komputerowa, pianka, ok. 79 x 59 cm (w świetle oprawy);
olej na płycie pilśniowej,
87 x 72,5 cm
Z posiadania rodziny artysty (oświadczenie)
technika własna, płótno
60 x 60 cm;
na odwrocie nalepka autorska z opisem dzieła
grafika komputerowa
66 x 86 cm;
sygn. i dat. l.d.: Beksiński 98; sygnatura powtórzona na odwrocie
sygn. u dołu: BEKSIŃSKI;
niesygn.