DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl na płótnie, 38 x 55 cm, sygnowany p. d. "Jan Dobkowski 1999", na odwrocie ręką artysty dane o obrazie
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno, 80 x 60 cm; sygn. i dat. na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno,
147.5 x 98 cm
sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1996-97 na odwr.p.g.: Jan Dobkowski |"WENUS Z PAROS" 1996-97 ROK |ACRYL | 148 cm x 99 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 61 x 81 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 160 x 120 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1990
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 86 x 116 cm; sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 1990
oraz na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno,
130 x 92.3 cm
sygnowany p.d.: Jan Dobkowski 1991, na odwr. p.g.: Jan Dobkowski | "PARYŻANKA" 1991 Rok | 92 cm x 130 cm | acryl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 147 x 197 cm; sygn. i dat. p. d. - Jan Dobkowski 2000 ROK
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno
80 x 60 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno, 120 x 160 cm; sygn. i dat. na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Wyst.: Jan Dobkowski - Uniwersum, Galeria PBK Warszawa, styczeń-maj 2001.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, olej, płótno
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 1985
wym.: 60 x 80 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akwarela, papier, 48 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p.d.- Jan Dobkowski 1984
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. na odwrocie - Jan Dobkowski
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
ołówek, 30 x 23,5 cm
sygnowany p.d.: "Jan Dobkowski 28 4 76"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
forma przestrzenna z drutu miedzianego, wysokość 98 cm
W załączeniu fotografia Macieja Smogorzewskiego z autorskim potwierdzeniem autentyczności
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl na płótnie, 38 x 55 cm
sygnowany p.d.:
"Jan Dobkowski 1999"
na odwrocie dane o obrazie