TARASIN Jan (1926 Kalisz - 2009 Warszawa)
sygn. dat. l.d.
serigrafia
37x28.5 (w świetle passe-partout)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 95 x 66,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Tarasin 88;
na odwrocie napis: JAN TARASIN 88 / NIESTABILNE OBIEKTY
serigrafia, papier,
40 x 29,8 cm;
sygn. i dat. p. d.: JTarasin 90
serigrafia, papier,
40 x 29,8 cm;
tusz/papier
11,5 x 22 cm
sygn. l.g. Jan Tarasin
Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Tarasin 90. Grafika z teki "Jan Tarasin. ErÖffnung. Otwarcie. Opening", Berlin 1991, wydanej przez Kunstlerhaus Bethanien.
Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
Serigrafia;
wym.: 400 x 300 mm;
Serigrafia;
wym.: 400 x 600 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Tarasin 90. Grafika z teki "Jan Tarasin. ErÖffnung. Otwarcie. Opening", Berlin 1991, wydanej przez Kunstlerhaus Bethanien. Stan zach.: ślad wydawniczego złożenia.
Serigrafia;
wym.: 400 x 600 mm;
Serigrafia;
wym.: 400 x 600 mm;
sygn. oł. p.d.: J. Tarasin 90;
sygn. pł. p.d.: Jan Tarasin 77. Grafika z teki "Jan Tarasin. Eroffnung. Otwarcie. Opening", Berlin 1991, wydanej przez Kunstlerhaus Bethanien. Stan zach.: ślad wydawniczego złożenia.
olej, płótno,
95 x 66,5 cm;
długopis, kredka, papier,
12,2 x 19,5 cm;
sygn. l. d.: JTarasin
olej, płótno; 46 x 61,5 cm
sygn. p.d. Jan Tarasin 76
Na odwrocie: JAN TARASIN 76/ Przedmioty policzone
akwarela, papier;
31,5 x 48 cm
sygn. p.d. Jan Tarasin/ 2003
olej, płótno,
86 x 73 cm;
sygn. i dat. p. d.: J. Tarasin / 1965; opisany na odwrocie: Jan Tarasin / 1965 / "PRZEDMIOTY" / III
serigrafia/papier,
39 x 29 cm (w świetle passe-partout)
sygn. i dat. p.d.: `Jan Tarasin 1974/81`