KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
olej, tektura,
35 x 100 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński.
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/tektura, 35 x 49,5 cm
sygnowany l. śr.: `a karpiński`
ODWROCIE: tytuł autorski
ołówek, 23 x 28 cm w świetle passe-partout,
sygnowany p.d. monogramem "AK", datowany "München am 10.6.1902" i ponownie sygnowany "a.Karpiński"
WAZON Z KWIATAMI NA TLE OWALNYCH PORTRETÓW
olej na tekturze, 35,2 x 49,5 cm,
sygnowany po prawej "aKarpiński" oraz na odwrocie ołówkiem "a.Karpiński"
Olej na tekturze, 38,5 x 48,5 cm,
sygn. l.śr.: A. Karpiński.
olej, tektura, 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: a. Karpiński
na odwrocie napis autorski: Róże / mal. a. Karpiński. / Kraków; oraz na odwrocie na papierze chroniącym tył obrazu (część oprawy) nalepka wystawowa z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu, z monograficznej wystawy Alfonsa Karpińskiego, IX 2002-III 2003
Portret Mariana Rapaczyńskiego - inżyniera lwowskiego, 1943;
olej, tektura, 70 x 50 cm;
sygn. l.d.: aKarpiński / 1943
olej, tektura,
35 x 100 cm;
sygn. u dołu: A. Karpiński.
Chłopiec w marynarskim ubranku
olej, płótno;
70,5 x 56 cm
sygn. l.g. Karpiński
Kwiaty w wazonie i złocona patera
olej, tektura,
38,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: a. Karpiński
Na odwrocie napis autorski: "Róże" / Róże ... / mal. a. Karpiński / Kraków
olej, tektura,
49,5 x 69,5 cm;
sygn. z lewej: A.Karpiński
Róże w biało niebieskim wazonie
olej, tektura, 34 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: a. Karpiński.
olej, tektura, 70 x 50 cm;
sygn. l.d.: aKarpiński / 1943
Róże w wazonie i porcelanowe puzderko
olej, tektura, 33,5 x 48,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. pośrodku u dołu: a. Karpiński..
akwarela na podrysowaniu ołówkiem, papier
kremowy, 24 x 33,5 cm (w świetle oprawy)
sygn. l. d.: A. Karpiński
olej, tektura
32,7 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. z lewej: a. Karpiński
na odwrocie napis autorski: Róże / mal. A. Karpiński / Kraków
olej, tektura
34 x 50 cm
sygn. p. d.: A. Karpiński;
na odwrocie napis autorski: . Róże. / Obraz ten. jest_ / oryginalną moją / pracą / A. Karpiński. / Kraków ul. Floriańska 19
PEJZAŻ Z GORLIC (ZASIEKI), 1910 R.
gwasz, akwarela/papier, 23,5 x 30 cm (w świetle passe - partout)
sygnowany i datowany p. d.: `a. karpiński | 1910 Gorlice`