DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 41 x 27,4
sygn. na odwrociu: Jan Dobkowski / "MARZYCIEL" 74
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
płótno na tekturze,
70 x 50 cm,
sygnowany l.d. "Jan Dobkowski 1970-78", na plecach "# 92/78"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
sygnowany, datowany na odwrociu
akwarela, papier
48x63
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl, płótno; 97 x 147 cm
Sygnowany na odwrocie p. g.:
Jan Dobkowski | "Samuraj" 1984 | akryl 97 x 147 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
rysunek, ołówek, papier, 18 x 24 cm;
sygn. i dat. p.d.: Jan Dobkowski 1999 r. / Melbourne
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl, płótno;
60 x 80 cm
Sygnowany p. d.: Jan Dobkowski 89
Na odwrociu napis czarną farbą: Jan Dobkowski | "ŚNIĄCE" 1989 | acryl | 60 x 80 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, akryl, płótno, 80 x 60
sygn. p.d.: Jan Dobkowski 86; na odwrociu napis: "Jan Dobkowski / "GRAWITACJA" 1986 / 80 x 60 cm / olej + akryl"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
80 x 60.5 cm
sygn. na odwr. l.g.: Jan Dobkowski | "W GNIAZDKU POCAŁUNKU" 1972 | OLEJ | 80 cm x 60 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu: Uniwersum LVIII, 1997 r.
akwarela,
48 x 63 cm,
sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Z cyklu: Uniwersum XXIX, 1992 r.
akwarela,
48 x 63 cm,
sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Olej, płótno;
97 x 147 cm
Sygnowany na odwrociu p. g.: Jan Dobkowski | "Samuraj" 1984 | akryl 97 cm x 147 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel na kartonie,
30x40 cm,
sygn.
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl, olej na płótnie
60 x 80 cm
Sygnowany na odwrocie - "Jan Dobkowski / Tren XXXVII 1985 / olej + akryl 60 cm x 80 cm"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
pastel
70x100 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
olej, płótno,
sygn. na odwr.: Jan Dobkowski | "WZNOSZENIE"| 1971/728.3 x 28 cm
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
akryl, płótno, 146 x 114 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jan Dobkowski 2000-02 ROK, opisany na odwrocie
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Akryl na płótnie 146 x 114 cm
Sygnowany p.d. - "Jan Dobkowski 2000-01"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
acryl na płótnie, 38 x 55 cm
sygn. p.d.: "Jan Dobkowski 1999"
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
sygn. dat. p.d.
ołówek, papier
29.5x22 (w świetle passe-partout )