FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
akwarela, papier, 33,5 x 48 cm (w świetle ramy);
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, ołówek, 35 x 49,5 cm, sygnowana p.d. "Stefan Filipkiewicz"
olej, tektura, 47,5 x 67,5 cm
sygnowany p.d.: Stefan Filipkiewicz
Akwarela, papier, 49 x 69,6 cm w świetle ramy
Sygnowany czarną akwarelą p.d.: Stefan Filipkiewicz
akwarela,37,5 x 54 cm,
sygn. p.d. "Stefan Filipkiewicz"
olej, płótno, 70 x 110 cm;
sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz / 1926
Na odwrocie liczne naklejki wystawowe.
olej, tektura, 70 x 50 cm; sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz
Na odwrocie nalepka z salonu dzieł sztuki Kazimierza Wojciechowskiego w Krakowie z 1934 r.
olej na płótnie, 100 x 150 cm
sygnowany l. d. "Stefan Filipkiewicz 1927"
na krośnie trzy nalepki m. in. z wystawy zbiorowej artysty i Tow. Przyjaciół Sztuk Pięknych w Poznaniu.
Olej, tektura; 32,8 49 cm
Sygn. p.d.: Stefan Filpkiewicz
Na odwrocie napis odręczny: Stary Kościółek | Stefan Filpkiewicz | cena 140 K
olej, płótno, 50 x 70 cm; sygn. p.d.: Stefan Filipkiewicz / 1938
Burzliwe morze. Jastrzębia Góra, 1933
olej, płótno, 50 x 70
sygn. p. d.: Stefan Filipkiewicz / 1933; na rewersie nalepki wystawowe "Filipkiewicz St. / Burzliwe morze, oraz "Jastrzębia Góra / Burzliwe morze II
olej, tektura; 36 x 80 cm
sygnowany po lewej stronie u dołu: Stefan Filipkiewicz
Olej, tektura 67,4 x 89 cm
Sygn. po lewej u dołu czarnym olejem: Stefan Filipkiewicz;
na odwrocie nalepki: 1. Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Poznaniu z powyższym tytułem, 2. Oddziału Aukcyjnego Antykwariatu F. Studzińskiego w Krakowie
Gwasz, papier naklejony na sklejkę, 35,8 x 50,2 cm
Sygnowany granatowym gwaszem p.d.: Stefan Filipkiewicz