BEKSIŃSKI Zdzisław (1929-2005)
olej/płyta pilśniowa,
133 x 98 cm
sygnowany i datowany na odwrocie: `BEKSIŃSKI | 1997 | TŃ`
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płyta pilśniowa,
73 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `BEKSIŃSKI 1970`
grafika komputerowa, papier,
42,5 x 59,5 cm (wymiar odbitki);
sygn. i dat. p. d.: Beksiński `98; numer odbitki: 5/25; tytuł l. d.: PO136
grafika komputerowa, papier,
62,5 x 84 cm;
sygn. i dat. p. d.: BEKSIŃSKI 2000
grafika komputerowa, papier,
44,5 x 59 cm;
sygn. i dat. p. d.: Beksiński 98;
numer odbitki pośrodku u dołu: 2/25; tytuł l. d.: PO234
grafika komputerowa, papier,
sygn. i dat. p. d.: Beksiński `98;
numer odbitki: 5/25; tytuł l. d.: PO136
olej/płyta,
85 x 85 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Q6 | BEKSIŃSKI | 1996`
Ruch światła, lata 50-te XX w.
fotografia czarno-biała, brom, papier, 36,6 × 29,6 cm; sygnowana na odwrocie ołówkiem: nr 6 (pod tym numerem praca ujęta w katalogu wystawy Oddziału Krakowskiego ZPAF 1957), nalepka autorska na odwrocie; odbitka autorska, nakład: nieokreślony vintage print
grafika komputerowa, papier,
47 x 62 cm;
opisana u dołu P0515 3/25
sygn. i dat. p. d.: Beksiński 98
druk giclée, papier,
wym. 68 x 88 cm
odbitka 7 / 150
sygn. ołówkiem p.d. Beksiński
na odwrocie certyfikat autentyczności wydany przez Belvedere Gallery z podpisem autora
długopis, papier,
29 x 20 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. g.: BEKSIŃSKI 90
olej/płyta,
48 x 60 cm
sygnowany i datowany na odwrociu; `BEKSIŃSKI | 1970`
akryl, płyta,
92 x 88 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI, 1993
brom/papier,
36,6 x 29,6 cm
na odwrociu nalepka Zdzisław Beksiński, Sanok Świerczewskiego 29, odręcznie ołówkiem nr 6 (pod tym numerem praca ujęta w katalogu wystawy Oddziału Krakowskiego ZPAF 1957)
akryl, płyta,
92 x 88 cm;
fotografia czarno-biała, brom, papier, 31 x 50 cm; fotografia wykonana z negatywu autorskiego, p.d.: odcisk suchej pieczęci "Muzeum Historyczne w Sanoku. Galeria Zdzisława Beksińskiego", pieczęć na odwrocie "Odbitka wykonana w Muzeum Historycznym w Sanoku z oryginalnego zapisu Zdzisława Beksińskiego. Nakład limitowany", na pieczęci odręcznie długopisem: 1/100, 23.03.2006, W. Banach (podpis dyrektora Muzeum Wiesława Banacha); nakład: 1/100, reprint
fotografia czarno-biała, brom, papier, 50,5 x 29,5 cm; wydruk z zapisu autorskiego, p.d.: odcisk suchej pieczęci "Muzeum Historyczne w Sanoku. Galeria Zdzisława Beksińskiego", pieczęć na odwrocie, odbitka wykonana w Muzeum Historycznym w Sanoku z oryginalnego zapisu Zdzisława Beksińskiego. Nakład limitowany". Na pieczęci odręcznie długopisem: 3/100, 23.03.2006, W. Banach (podpis dyrektora Muzeum Wiesława Banacha); nakład: 3/100, reprint
Długopis, papier;
wym.: 32 x 23 cm;
sygn. i dat. długopisem l.d.: Beksiński 68.
olej, płyta,
60 x 71,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. na odwrocie: BEKSIŃSKI / 1979 oraz G