MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
cena wywoławcza: Wykup abonament
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier
wym.: 53x37 cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski 15 maj 1958 Key West, Zosi
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, płótno,
51 x 69 cm
sygnowany l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygnowany l.d.
akwarela, papier
54x38
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 36,5 x 56,8 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 33,3 x 36,3 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, wym.: 33, 5 x 49cm
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
olej, tektura, 67,5 x 96 cm; sygn. l.d.: Rafał Malczewski
Na odwrociu nie skończony szkic portretu kobiety.
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 37,5 x 56 cm (w świetle oprawy);
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, wym.: 36 x 54 cm
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. l.d.
akwarela, papier
33x36 (w świetle passe-partout )
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
akwarela, papier, 36,5 x 54,3 cm (w świetle passe - partout);
sygn. p.d.: Rafał malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier, 37 x 55,5 cm; w św. p.-p.
Sygn. p.d.- Rafał Malczewski (ołówkiem)
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Akwarela, papier, 33,5 x 49,5 cm; w św. oprawy
Sygn. l.d.- Rafał Malczewski / Morin Heights / I-44
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż z wysoką górą - ostańcem
akwarela, papier; 24 x 35 cm;
sygnowana po prawej stronie u dołu: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Olej, tektura, 67,5 x 96 cm;
Sygn. l.d.- Rafał Malczewski
Na odwrociu portret kobiety
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. l.d.: Rafał Malczewski
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
sygn. l.d.
akwarela, papier
36x53.5 (w świetle passe-partout )