SKOCZYLAS Władysław (1883 Wieliczka -1934 Warszawa)
olej, deska, wym.: 14,5 x 23,5 cm
sygn.: l.d.: Skoczylas 1905
cena wywoławcza: Wykup abonament
Widok na zamek i farę w Kazimierzu Dolnym
akwarela, papier wym.: 35 x 49,3 cm
sygn. p.d.: W Skoczylas
drzeworyt,
250 x 158 mm,
sygn. oł. p.d.: W. SkoczylasLit.: M. Grońska, Władysław Skoczylas, Ossolineum 1966 r., tabl. 7; I. Kossowska, Narodziny Polskiej Grafiki ..., il. 268
sygnowany p.d.
akwaforta
30.1x23.7
drzeworyt, 23 x 34 cm
sygn. ołówkiem, p.d.: "W.Skoczylas"
akwarela, ołówek, papier,
71 x 102 cm
sygnowany l.d.: W. Skoczylas
drzeworyt, wym.: 230 x 322 mm,
sygn. oł. p.d., tyt. śr. d.
drzeworyt, wym.: 160 x 205 mm,
sygn. oł. p.d.
drzeworyt, wym.: 205 x 180 mm,
sygn oł. p.d.
akwatinta, miękki werniks, wym.: 440 x 400 mm,
sygn. i dat. oł. p.d., oryginalna oprawa.
drzeworyt, 180 x 128 mm,
sygn. oł. p.d.
drzeworyt, papier, 22 x 15,5 cm w świetle passe-partout
sygn. p.d.: WSkoczylas
drzeworyt na sklejce, 23 x 28 cm
sygn. na klocku p.d.: "W.Skoczylas"
drzeworyt na sklejce, 12 x 17 cm
sygn. na płycie l.d.: "W.Skoczylas"
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier, 34 x 48 cm; sygn. l.d.: W. Skoczylas
akwarela, karton, wym.: 68 x 98 cm
sygn. l.d.: W Skoczylas
Na odwrociu pieczęć salonu Cz. Garlińskiego.
Akwarela, karton; 73 x 99, 5 cm
Sygnowany czarną akwarelą l.d.: W Skoczylas
piórko, tusz, papier, 36 x 24 cm (w świetle passe-partout) sygn. p.d.: Skoczylas
piórko, tusz, papier, 36 x 24,5 cm (w świetle passe-partout) sygn. p.d.: Skoczylas