SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Olej, płótno naklejone na tekturę;
29 x 47 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz |914
Stan zachowania: obraz po renowacji.
cena wywoławcza: Wykup abonament
Olej, tektura;
33,5 x 49,5 cm
Sygnowany p.d.: A. Setkowicz |912
olej, płótno,
58 x 80 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier;
24,5 x 31 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Pejzaż zimowy z wędrowcem (1913)
sygn. dat. l.d.
akwarela, gwasz, papier
26x41 (w świetle passe-partout)
Pejzaż wiejski z chłopką (1915)
sygn. dat. l.d.
akwarela, gwasz, papier
akwarela, papier, 33 x 49,5 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier;
15,5 x 31 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
akwarela na podrysowaniu ołówkiem,
papier żeberkowy,
15,5 x 30 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: A. Setkowicz
Akwarela, tektura; 22 x 31,2 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 14,8 x 30,5 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 16 x 33 cm
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier, 14,5 x 29,5 cm,
sygn. l.d.: A. Setkowicz 1943
Akwarela, papier; 15 x 31 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 15,5 x 30 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz
Akwarela, papier; 14,3 x 29,8 cm w świetle oprawy
Sygnowany l.d.: A. Setkowicz