CHMIELIŃSKI STACHOWICZ (pseud.) Władysław (1911 Warszawa -1979 Warszawa)
Widok ulicy Freta z kościołem pod wezwaniem Św. Ducha w Warszawie, około 1936-1939
akwarela, gwasz, papier; 34 x 48,5 cm;
sygnowany po prawej stronie na dole: W. Stachowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
akwarela, gwasz, papier, 50x34 cm;
sygn.p.d. - Wł.Stachowicz
olej, płótno, 50,5 x 71 cm;
sygn. p.d. - Wł. Chmieliński
Widok na Plac Zamkowy w Warszawie
akwarela na papierze, 32,3 x 23,5 cm (w świetle p-p)
sygnowana p.d.: "Wł. Chmieliński"