DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
cena wywoławcza: Wykup abonament
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
grafika komputerowa / papier, 38 x 25 cm, sygn.
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno
73 x 54 cm
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno,
65 x 92 cm
sygnowany p.d.: `Dominik`; oraz sygn., dat. i opisany na odwrociu
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela, gwasz/papier,
29 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: `T.Dominik 1957`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela/papier,
31 x 49 cm
sygnowany i datowany p. d.: `Dominik 2008`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Wełna, len; 105 x 112 cm
Sygnowany na kawałku materiału przyszytym na odwrocie:
T. DOMINIK | RÓŻA 1977 | GOBELIN 100 X 114 | WEŁNA-LEN
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno; 89 x 110 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 1974 | ACRYL | 89 X 116 | RÓŻA II (RÓŻE II)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
Akryl, płótno; 62,5 x 81 cm
Sygnowany p.d.: Dominik
Na odwrocie napis autorski: DOMINIK 1978 | AKRYLE POLA X | 63 X 81
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela, papier, 19,5 x 19,5 cm;
sygn. l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno; 81 x 100 cm
sygn. l.d.Dominik
Na odwrocie: DOMINIK 1999/ OL.PL/ 81 x 100/ PEJZAŻ II
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
81 x 100
sygnowany p.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 46 x 55 cm
sygn. p.d.: `Dominik`
na odwrociu stempel wywozowy z 1987 r. i naklejka wystawowa
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej/płótno, 73 x 100 cm
sygn. p.d.: `Dominik`
opisany na odwrociu: ``DOMINIK 2009 / OL. PŁ., 73 x 100 / PEJZAŻ`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
akwarela/papier, 31 x 49 cm
sygn. i dat. p.d.: `Dominik 2008`
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
89.5 x 116
sygnowany l.d.: Dominik
DOMINIK Tadeusz (1928-2014)
olej, płótno,
73 x 100
Do obrazu dołączony certyfikat autentyczności podpisany przez artystę (Warszaw, maj 2009).