SKOŚKIEWICZ-FILEWSKA Katarzyna (ur. 1986, Łódź)
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K. Skośkiewicz'2016'
na odwrociu opisany: 'K. Skośkiewicz'2016'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany p.d.: 'K. Skośkiewicz'
na odwrociu opisany: 'Skośkiewicz 2016'
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'K.Skośkiewicz '2016'
olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany p.d.: K. Skośkiewicz '16'
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany na odwrociu: 'SKOŚKIEWICZ'
olej/płótno
80 x 120 cm
sygnowany na odwrociu: 'Katarzyna Skośkiewicz'
olej/płótno
70 x 100 cm
sygnowany na blejtramie: 'Katarzyna Skośkiewicz'
olej/płótno, 80 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'K.S.F.'
na odwrociu opisany na blejtramie: 'KATARZYNA SKOŚKIEWICZ FILEWSKA'
olej/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `KATARZYNA SKOŚKIEWICZ `2013`