1 zł
2 600 000 zł

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Mały nosorożec

Ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, wypalana w piecu elektrycznym,
wym. 25 x 15 x 10 cm, 2018
sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem, projekt 2017.

cena wywoławcza: Wykup abonament

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krowa Ankole-Watussi, z seri Safari, 2018

ceramika szkliwiona i złocona, 36 x 29 x 22 cm, sygn. od spodu 1/2018

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec, 2018

ceramika platynowana, 25 x 15 x 10 cm, sygn. na spodzie

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Duża Sowa, z serii Safari, 2017

ceramika szkliwiona i angobowana, zdobiona platyną, 3/30, 35 x 25 x 20 cm, sygn, na spodzie

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Królowa sawanny z serii Safari, 2018

ceramika szkliwiona, złocona, wymiary 55 x 46 x 22 cm, seria limitowana nr 2/30,
sygn. i nr od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec duży, 2016

ceramika szkliwiona i złocona 24 karatowym złotem, wypalana w piecu elektrycznym, 50x28x18 cm seria limitowana 1/30, sygnowana od spodu.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec mały

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10 cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Sowa złota

ceramika szkliwiona, pokryta 24 karatowym złotem, wys. 11 cm, sygn na podstawie, 2/2017

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krokodyle, 2017

ceramika szkliwiona, angoba,. 2 x 35 x 15 x 10 cm,
sygn. od spodu: NIEWDANA NR 85 oraz NIEWDANA NR 86

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Duża Sowa z serii Safarii

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem.
Seria limitowana 30 sztuk.
Kolor szary matowy, nr 1/30.
Sygnowany od spodu.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec Duży Czerwony, 2017

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, ed. 1/30, 50 x 28 x 18 cm,
sygn. i numerowany od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec mały (Seria podróżnicza)

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10 cm,
sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Duża Sowa, deseń Piórko

brąz, ceramika angobowana, szkliwiona, złocona 24k złotem, seria limitowana: 1/30, 35 x 25 x 20 cm, sygnowana i numerowana od spodu.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec mały (seria podróżnicza), 2017

ceramika szkliwiona i złocona 24k złotem, 25 x 15 x 10cm, sygnowana od spodu nazwiskiem i numerem.

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec (mały), 2017

sygn. od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Krokodyle, 2017

ceramika szkliwiona, angoba, 35x13x8 cm oraz 34x11x6 cm
sygn. od spodu: NIEWDANA NR 34 oraz NIEWDANA NR 28

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Duża sowa, z serii Safari, 2017

ceramika szkliwiona i złocona (złoto 24 k), 1/30, 35 x 25 x 20 cm, sygn. od spodu

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec, 2017

ceramika szkliwiona i złocona, 31x15x11 cm
sygn. na spodzie: 3/2017 NIEWDANA

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Duża sowa, 2016

ceramika szkliwiona, złocona, 3/30, 35 x 25 x 25 cm

NIEWDANA Jakub (ur. 1989)

Nosorożec, 2016

liczba obiektów: 46