KAPPA Alicja (ur. 1973, Gorzów Wielkopolski)
akryl, olej/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa, 2019 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 150 x 70 cm
sygnowany i opisany na odwrociu: ‘"Włoskie wakacje”, Alicja Kappa, 2019’
akryl, olej/płótno, 80 x 120 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa | 2018 r'
technika mieszana (akryl, olej, szlagmetal), płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm, sygn. na odwrocie
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 80 x 120 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 80 x 120 cm
Sygnowany p. d. róg: ‘A.Kappa’
olej, akryl, szlagmetal na płótnie, 100 x 100 cm
Olej, akryl, szlagmetal, płótno, 150 x 50 cm,
sygn. p.d.: A. Kappa.
sygn. na odwrocie
akryl, olej/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'A. Kappa'
na odwrociu opisany: 'Alicja Kappa | 2018 r.'
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 50 x 150 cm,
sygn. p.d.
akryl, olej/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Alicja Kappa | Szept | 2018 r.'
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '"Sekret księżyca" | Alicja Kappa | 2018 r.'
olej, akryl, szlagmetal, płótno, 60 x 60 cm, sygn. na odwrocie
sygnowany na odwrocie: ‘Alicja Kappa „Na horyzoncie” 2018r.’
sygnowany i datowany na odwrociu: 'Alicja Kappa | 2018 r.'
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie