BRUDKOWSKA Milena (ur. 1988, Lublin)
olej na płótnie, 70x100 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na blejtramie: 'MILENA BRUDKOWSKA '2017'
olej, płótno, 60 x 60 cm,
sygn. na odwrocie: Milena Brudkowska, Portret z krukiem, olej na
płótnie
olej na płótnie, 70x70cm
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA | LUBLIN '2017'
olej/płótno, 77 x 77 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA | LUBLIN 2017'
olej/płótno, 80 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA | LUBLIN '2017'
olej na płótnie, 77x77 cm
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA, LUBLIN 2017'
olej/płótno, 60 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MILENA BRUDKOWSKA | LUBLIN 2017'
olej/płótno, 100 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA, LUBLIN 2017'
olej na płótnie, 50x100 cm
olej, płótno, 80x80 cm
opisany na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA LUBLIN ’2017
olej na płótnie, 80x80 cm
olej/płótno
80 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'BRUDKOWSKA | MILENA | LUBLIN '2016'
Z cyklu 'Raj', Bez tytułu, 2016 r.
olej/płótno, 90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: '16-27 maj | 2016 R, | BRUDKOWSKA | MILENA | "RAJ"'
olej, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie: MILENA BRUDKOWSKA_LUBLIN 2016
olej na płótnie, 80x80cm, opisany na odwrocie