JANICKI Michał (ur. 1985, Płock)
akryl, deska, 37 x 52 cm,sygn. p.d. oraz certyfikat na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
Arquitectura e Interiores, 2013
akryl, deska, 37 x 52 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 50 cm,
sygn. l.d.: Michał Janicki
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 70 x 90 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie
akryl, deska, 50 x 36 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki
akryl, deska, 50 x 36,
sygn. p.d.: Michał Janicki
akryl, deska, 80 x 41 cm,
sygn. p.d.: Michał Janicki
akryl, płótno, 55 x 81 cm,
sygn. na odwrocie, dołączony autorski certyfikatem autentyczności
akryl, karton, 53 x 32 cm,
sygn. na odwrocie