BANASZKIEWICZ Piotr (ur. 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej na płótnie, 50x70 cm
olej na płótnie, 60x60 cm
olej na płycie pilśniowej 70x60 cm
akryl, płótno, 60 x 60 cm
olej, płyta pilśniowa, 50 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płyta pilśniowa, 100 x 70 cm,
sygn. p.d. oraz na odwrocie