BUCZEK Agata (ur. 1988)
Podświadomość V: Jazda konno, 2017 r.
olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany p.d. 'Allegory'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BUCZEK Agata (ur. 1988)
Piąta pora roku: sanki na chmurach, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Allegory | 2017'
BUCZEK Agata (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 50 cm
BUCZEK Agata (ur. 1988)
Podświadomość IV Sen w śnie, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany: 'Allegory | 2017'
BUCZEK Agata (ur. 1988)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany p.d.: 'Allegory | 2017'
BUCZEK Agata (ur. 1988)
Letni spacer czyli Czerwony Kapturek historia alternatywna, 2017 r.
akryl/płótno, 100 x 50 cm
BUCZEK Agata (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Allegory | VI. 2017'
BUCZEK Agata (ur. 1988)
olej/płótno,100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Allegory | 2017 r.'
BUCZEK Agata (ur. 1988)
olej/płótno, 100 x 50 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Agata | 28.XI.2016'
BUCZEK Agata (ur. 1988)
BUCZEK Agata (ur. 1988)