OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl, płótno, 90x90 cm
sygn. p.d. Delfina Olkowicz
cena wywoławcza: Wykup abonament
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
sygnowany p.d.: `Delfina Olkowicz`
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
OLKOWICZ Delfina (ur. 1982)
Jedź ze mną na koniec świata, 2014 r.
akryl/płótno, 90 x 90 cm