BILIŃSKI Łukasz (ur. 1987, Kraków)
akryl na płótnie, 100x70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 81 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński | 2016'
akryl na płótnie, 100x100 cm
akryl/płótno
120 x 70 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński 2016'
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl/płótno, 73 x 60 cm
akryl na płótnie, 70x63cm
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
Akryl na płótnie, 100 x 80 cm
akryl, płótno, 50 x 40, sygn. na odwrocie
akryl/płótno, 100 x 70 cm
akryl na płótnie, 50x60 cm
akryl/płótno, 50 x 40 cm
akryl/płótno, 100 x 80 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: 'ŁBiliński 2016.'
akryl, płótno, 100 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl/płótno
73 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁBiliński | 2016 | "PURPLE RAIN" '
akryl/płótno
80 x 60 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'ŁBiliński 2016 | 'Gun' '
akryl/płótno, 100 x 81 cm