BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'SEA' | 2017 r.'
cena wywoławcza: Wykup abonament
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl, olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | BULLDOG | 2017'
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | FLY AWAY II | 2016'
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 60 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'SEA I' | 2015'
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 70 x 70 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | "SEA II" | 2015'
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 59,5 x 66,5 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'WHY NOT?' | 2015'
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno
90 x 90 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marzena Bis | 'FOG' | 2015'
BIS Marzena (ur. 1987)
Bez tytułu, z cyklu CROWD, 2014
olej, płótno, 100 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Marzena Bis Z Cyklu CROWD, 2014
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 80 x 90 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | `LOVE ME 4+1` | werniksowany | 2014`
BIS Marzena (ur. 1987)
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl, olej na płótnie, 80x60 cm
Opisany na odwrocie: Marzena Bis Imagine 2014
BIS Marzena (ur. 1987)
olej, płótno, 70 x 70 cm,
sygn. na odwrocie
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 65 x 81 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | LOVE ME 3 | 2014`
BIS Marzena (ur. 1987)
olej na płótnie, 60x80 cm
Opisany na odwrocie: Marzena Bis SURPRISE 2014
BIS Marzena (ur. 1987)
olej/płótno, 80 x 80 cm
BIS Marzena (ur. 1987)
BIS Marzena (ur. 1987)
na odwrociu opisany: Marzena Bis | ``LOVE ME 2" | 2014`
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl na płótnie
70x100 cm
Opisany na odwrocie: Marzena Bis BICYCLIST 2013
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl, płótno, 60 x 80 cm,
sygn. na odwrociu: Marzena Bis / Z CYKLU CROWD / 2013
BIS Marzena (ur. 1987)
akryl/płótno, 80 x 60 cm
na odwrociu opisany: `Marzena Bis | `LET`S FISH | 2014`