NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. z przodu: A. Nagórska 2014 oraz na odwrocie: A. Nagórska, Gdańsk 2014.
cena wywoławcza: Wykup abonament
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: A. Nagórska, Gdańsk 2013.
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p. d.: "A. Nagórska 2014" oraz na odwrocie: A. Nagórska, Gdańsk 2014
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 60 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 50 x 90 cm,
sygn. p.d.: "A. Nagórska 2014" oraz na odwrocie
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. p.d.: "A.Nagórska 2014" oraz na odwrocie
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. p.d. A. Nagórska 2014 oraz na odwrocie
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 100 x 70 cm
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 60 x 81 cm
NAGÓRSKA Agnieszka
akryl, płótno, 55 x 46 cm,
sygn. na krośnie: A. Nagórska Gdańsk 2013
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka
NAGÓRSKA Agnieszka