DAŁEK Monika (ur. 1981)
Jak okiem sięgnąć panuje tu chwila, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
DAŁEK Monika (ur. 1981)
akryl/płótno, 80 x 60 cm,
sygnowany i datowany p.d: 'MDałek 2018',
sygnowany, datowany na odwrociu: 'MARIA I ULISSES | MDałek 2018'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Muzyka płynie wśród strun jak radosna ryba, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M. Dałek 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Spotkania zupełnie czyste, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ukryj mnie w miękkiej melodii, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm, sygn. p.d.: M. Dalek 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Mój głód wyjaśnia wszystko co zrobiłem, 2016 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany l.d: 'M Dałek 2018'
sygnowany, datowany i opsany na odwrociu: 'MÓJ GŁÓD WYJAŚNIA | WSZYTSKO, CO ZROBIŁEM | M DAŁEK 2016'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Czekanie jest częścią miłości, 2018 r.
akryl/płótno, 80 x 80 cm,
sygnowany i datowany p.d: ' M Dałek 2018'
sygnowany, datowany i opisany na odworciu: 'CZEKANIE JEST CZĘŚCIĄ MIŁOŚCI | M DAŁEK 2018'
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Gwiazdy mają swą chwilę a potem umierają, 2018 r.
akryl na płótnie, 100 x 100 cm
Sygnowany l. d. róg: ‘M. Dałek 2018 r.’
Opisany na odwrocie: ‘GWIAZDY MAJĄ SWĄ CHWILĘ A POTEM UMIERAJĄ M DAŁEK 2018’
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ulicami Łodzi młody bohater chodzi (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
I wszystko stanęło do góry nogami (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Niepewność staje się pewnością, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. l.d.: M.Dałek 2018
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ile uroku w tym co niepraktyczne, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. l.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Szukałem złota, znalazłem słowa, 2018
akryl, płótno, 80 x 80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Słońce zatopiło się za tobą, 2018
akryl na płótnie, 80 x 60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Dzień pachnie jak początek (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x60 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Całą skórą wczesne dźwięki tka (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ożywienie jest osiągnięte (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x80 cm
DAŁEK Monika (ur. 1981)
Ulicami Łodzi młody bohater chodzi, 2018
akryl, płótno, 80 x 60 cm,
sygn. p.d.
DAŁEK Monika (ur. 1981)
sygn. dat. l.d.
akryl, płótno
100.5x80.5 cm