CYGAN Michał (ur. 1989)
technika mieszana/płótno, 50 x 70 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
grafika cyfrowa, karton, 30x52,5 cm
sygn.
CYGAN Michał (ur. 1989)
sygn.
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej, płyta, 100 x 130 cm,
sygn. l.d.: M.Cygan
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: `M. CYGAN`
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej, kolaż, płyta pilśniowa, 100 x 120 cm,
sygn. p.d.: Michał Cygan
CYGAN Michał (ur. 1989)
akwaforta i akwatinta, papier, 1/15, 100 x 66 cm,
sygn. na dole
CYGAN Michał (ur. 1989)
grafika cyfrowa, wydruk na papierze graficznym, 58,6x100 cm
sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: Michał Cygan
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej/płótno, 160 x 150 cm
na odwrociu opisany: `CYGAN`
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej/płótno, 150 x 90 cm
sygnowany l.d.: `M. Cygan 2013`
na odwrociu opisany: `Cygan 2013`
CYGAN Michał (ur. 1989)
akryl, olej/płyta pilśniowa, 100 x 86 cm
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej, elementy doklejane/płyta pilśniowa, 115 x 130 cm
sygnowany p.d.: `Michał Cygan`
CYGAN Michał (ur. 1989)
olej, akryl/płyta, 137x118 cm