BIEŃKOWSKA Justyna (ur. 1987, Płock)
akryl, płótno,
100x100 cm,
opisany na odwrocie /JUSTYNA BIENKOWSKA "ZATOKA" 2010 R/
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno,
64 x 83 cm
sygnowany p.d.: `J BIEŃKOWSKA`
na odwrociu opisany: `J Bieńkowska 2010`
olej/płótno,
130 x 130 cm
na odwrociu opisany
Olej, płyta,
79 x 89 cm
Sygn. na odwrocie; JBieńkowska 2010
olej/płótno, 95 x 110 cm (łącznie 95 x 220 cm)
sygnowany p. d.: `JBIEŃKOWSKA`
na odwrociu sygnowany: `Bieńkowska` (każda część)
olej, tektura,
140 x 100;
sygn. na odwrocie: Bieńkowska Justyna 2011