BLEKIEWICZ Katarzyna (ur. 1972)
akryl, płótno, 50 x 50 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl na płótnie, 40x60 cm,
Akryl na płótnie, 40x50cm
Opisany na odwrocie
Akryl na płótnie, 60x40 cm
Opisany na odwrocie
akryl, płótno, 50 x 40 cm,
sygn.na odwrocie
akryl, papier, 60 x 50 cm,
sygn. p.d.: Katarzyna Blekiewicz
akryl, płótno, 50 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. p.d. `K.Blekiewicz`
akryl, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. p.d.: K. Blekiewicz
akryl, płótno, 50 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 100cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 80 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
olej, płótno, 80 x110 cm,
sygn. p. d. K. Blekiewicz
akryl, płótno, 110 x 90 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 110 x 140 cm,
sygn. na odwrocie
akryl, płótno, 150 x 130 cm;
sygn. p. d. `K. Blekiewicz`