BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej na płótnie
81x65 cm
Sygnowany z przodu, prawy dolny róg, opisany na odwrocie: W.BOROWSKI "WYSPA"2006 OLEJ 81x65 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl,płótno, 40 x 60 cm,
sygn. na odwrocie
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, płótno, 65x50 cm
opisany na odwrocie: KURIOZAURY w DŁUŻEWIE 2002, OLEJ 65X50 CM W. BOROWSKI
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej/płótno, 65 x 81 cm
opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI BATYSKAF AZTEKOW 2004: OLEJ PŁÓTNO 65X81CM
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej/płótno, 75 x 60 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej na płótnie, 81x65 cm
Sygnowany z przodu, lewy dolny róg i opisany na odwrocie: PRZEDST(r)AWIENIE, 2066, oil, 81x65 cm W.BOROWSKI
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, płótno, 73x54 cm
opisany na odwrocie: ICHTACA/2013, OIL, 73x54 CM/W. BOROWSKI
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, 81x65 cm,
Opisany na odwrocie: W.BOROWSKI LATARNIA MORSKA OLEJ, 2004, 81x65 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl na płótnie, 60x40 cm
sygnowany z przodu, prawy dolny róg i opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI "YOUniverse" 2010, AKRYL NA PŁÓTNIE 60x40 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl na płótnie, 60 cm (tondo)
sygnowany na odwrocie
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl, płótno, 90x60 cm
sygn. na odwrocie: 2013 ACRYLIC 90x60 cm/WALDEMAR BOROWSKI
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
Olej na płótnie, 59 x 81 cm
Opisany na odwrocie: WALDEMAR BOROWSKI "BZDURODZINA" 2004; OLEJ, PŁÓTNO, 59X81 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl/płyta, 98 x 118 cm
sygnowany p. śr.: `W B 2013`
na odwrociu opisany: `W. BOROWSKI | "CHRYSTALIS" 2013, AKRYL | 98 x 117 CM`
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl, płótno, 80x53 cm
opisany na odwrocie SYMBIOSIS,2013, AKRYL, 80x53/WALDEMAR BOROWSKI
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
olej, płótno na płycie,
70x50 cm,
opisany na odwrocie: Waldemar Borowski "Merkuriusz" 2006; olej, płótno na płycie 70x50 cm
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
akryl na płótnie,
100x100 cm,
opisany na odwrocie: Waldemar Borowski "Karmagedon" 2012 akryl 100x100
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)
Olej, płyta, 61x45,7 cm
Sygn.: Waldemoar Borowski 2007, opisany na odwrocie: W. BOROWSKI KOSMICZNY PAPIEŻ 2007, OLEJ, 61X45,7 CM
BOROWSKI Waldemar (ur. 1979)