AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
olej, oil sticks, płótno, 130 x 114 cm,
sygn. na odwrocie
cena wywoławcza: Wykup abonament
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Sen o białym niedźwiedziu, 2014
akryl, żywica, płótno, 80 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl olej, płótno, 2 x 150 x 100 cm,
sygn. odwrocie: PIOTR / AMBROZIAK / STEREOTYPES / 2012 / PART I oraz PART II
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno; 100x150 cm
opisany na odwrocie:VOODOO/ DOLL PIOTR / AMBROZIAK/ 2012
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 90 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 130 x 114 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Miejskie pożądanie 3D (Urban Lust 3D), 2013
akryl, płótno, 100 x 81 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
olej, płótno, 130 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Nie będę telefonował do Pana, 2010
olej, płótno, 130 x 120 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
olej, płótno, 2x20x16 cm+69x52 cm
opisany na odwrocie: MATHER PIOTR AMBROZIAK 2013
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 73 x 56 cm,
sygn. na odwrocie;
od autora: "Zatarcie płci w kulturze i definicja od nowa współczesnych symboli zmusza nas do ciągłego przedefiniowania naszej psychiki. To, co było oczywiste w naszych snach dziś jest innym symbolicznym wymiarem. Kobieta przyciągana jest do jej kochanka podobnie jak jednorogie stworzenie do dziewicy".
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, płótno, 140 x 110 cm,
sygn. na odwrocie
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Będziesz jak Nikifor - pamiątka z Allegro, 2009
olej, płótno, 130 x 100 cm, sygn. na odwrocie.
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Sen szamana (część tryptyku Hunting)
olej, płótno, 40 x 40 cm,
opisany na odwrocie: HUNTING 2/ SEN SZAMANA/ PIOTR AMBROZIAK/ 2011/ www.artnew.pl
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
akryl, olej, płótno, 114 x 140 cm
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Olej na płótnie,
wymiary: 40x40cm
Na odwrocie - na płótnie sygnatura artysty, na ramie adres strony: www.artnew.pl
AMBROZIAK Piotr (ur. 1971)
Olej, farby w sztyfcie, płótno, 130x114 cm,
Sygn. na odwrocie