KALETA Wojciech (ur. 1981, Łódź)
cena wywoławcza: Wykup abonament
Przestrzeń. Żółte schronisko (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
Improwizacja I, II, III - tryptyk (2013)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
24x30 cm, 24x30 cm, 24x30 cm
olej na płótnie, 60 x 50 com
Sygnowany i opisany na odwrocie: ‘Wojciech Kaleta "Zielona perspektywa" 2018r.’
sygn. na odwrociu
olej, płótno
100x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x80 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x33 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100 cm
olej, płótno, 73x92 cm
opisany na odwrocie: Wojciech Kaleta 2016r.-2017r. "Kompozycja trzecia"
Kompozycja wertykalna nr 1 (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x60 cm
Kompozycja wertykalna nr 2 (2017)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
90x60 cm
Punkt zwrotny, Da-da - dyptyk (2017)
sygn. dat. p.d.
collage, papier
41.5x31 cm (70x50 cm z p-p każdy)
Przestrzeń. Żółte schronisko, 2017
technika własna/płótno, 70 x 100 cm
sygn. i opisany na odwrociu: Wojciech Kaleta/2017r. /" Przestrzeń. Żółte schronisko"
sygn. na odwrociu
olej, płótno
60x70 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
73x73 cm