KACZMARCZYK-HUDZIK Jagoda (ur. 1966)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 90x100 cm
sygn. l.d.: J.K/H’16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ Z WAŻKĄ" 2016 90x100 olej/płótno
olej, płótno, 51x40 cm
sygn. l.d.: J.K./H, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "PEJZAŻ Z NAŁĘCZOWA" 2014
olej, płótno, 50x50 cm
opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "RHOMBUS I" 2014
olej, płótno, 90 x 84 cm
olej na płótnie, 90x110 cm,
olej, płótno, 85x70 cm
sygn. p.d.: JK Hudzik 19, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK 2019 “SEKRETY ROŚLIN”
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 85x70 cm
olej, płótno, 100x80 cm
sygn. p.l.: J.K/H ’16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "REJS" 2016 olej/płótno 100x80 cm
olej, akryl, płótno, 90 x 74 cm
olej, płótno
37 x 27 cm
sygn. p. d.
Motyw III (Widok z Góry Lanckorońskiej) z cyklu Biosfera, 2015
olej, płótno, 85x110 cm
sygn. p.d.: J.K./H 16, opisany na odwrocie: JAGODA KACZMARCZYK-HUDZIK "MOTYW III" / WIDOK Z GÓRY LANCKOROŃSKIEJ CYKL "BIOSFERA" 2016 85x110 cm