HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "W stronę światła" | akryl, płótno | 2013'
cena wywoławcza: Wykup abonament
HABA Marek (ur. 1983)
akryl, płótno, 40 x 80 cm, sygn. na odwrocie
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 100 x 100 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "Światło" | akryl płótno 100 x 100 | 2017'
HABA Marek (ur. 1983)
akryl, płótno, 50 x 50 cm,
sygn. na odwrocie
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 50 x 70 cm
sygnowany p.d.: 'M. HABA'
na odwrociu opisany: 'Marek Haba | "Pejzaż z białą linią" | akryl, płótno | 2016 | WIŚNIOWA 2016'
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 120 x 120 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "Biała linia" | akryl, płótno | 2017 | 120 x 120 cm'
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "Formy świetlne" | akryl, płótno | 2013'
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 150 x 150 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'MAREK HABA | "W STRONĘ ŚWIATŁA" | AKRYL, PŁÓTNO | 2012'
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 90 x 80 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "Strefa błękitu" | akryl, płótno | Wiśniowa 2016'
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 100 x 140 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrociu: 'Marek Haba | "FORMY ŚWIETLNE" | akryl, płótno | 2015'
HABA Marek (ur. 1983)
olej, płótno, 100x120 cm
opisany na odwrocie: MAREK HABA/PEJZAŻ METAFIZYCZNY/100X120/ OLEJ, PŁÓTNO/ 2006
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 65 x 95 cm
na odwrociu opisany: `Marek Haba | "Formy świetlne" | akryl, płótno | 2014`
HABA Marek (ur. 1983)
akryl, płótno, 70 x 100 cm,
sygn. na odwrocie
HABA Marek (ur. 1983)
akryl/płótno, 70 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Marek Haba | "Strefa błękitu" | akryl,płótno| 2014`
HABA Marek (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `MAREK HABA "PEJZAŻ METAFIZYCZNY"|100x120 | OLEJ, PŁÓTNO | 2006`
HABA Marek (ur. 1983)
olej, płótno, 100x100 cm
opisany na odwrocie: MAREK HABA, "ZJAWISKO ŚWIETLNE" OLEJ, PŁÓTNO 2011
HABA Marek (ur. 1983)
olej/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `MAREK HABA | "ZESPOLENIE" | OLEJ, PŁÓTNO | 100 x 120 | 2006`
HABA Marek (ur. 1983)
olej/płótno, 35 x 100 cm
na odwrociu opisany: `Marek Haba | "MASZYNY" (dyptyk) | olej, płótno | Wadowice - 2007`
HABA Marek (ur. 1983)
akryl, farby satynowe/płótno, 100 x 120 cm
na odwrociu opisany: `MAREK HABA | "ZIMNA GÓRA" | FARBY SATYNOWE | AKRYL, PŁÓTNO | 100 x 120 | 2014`
HABA Marek (ur. 1983)
Olej, płótno;
100 x 100 cm
Sygn. na odwrocie: MAREK HABA/ "FORMY KRYSTALICZNE" OLEJ PŁÓTNO, 100 X 100 CM/ 2008