ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 81 x 60 cm
sygn. l.d.: PZ '2010
cena wywoławcza: Wykup abonament
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ | 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "BEZPIECZNA PRZYSTAŃ." | 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
La friterie z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Księżycowa dolina z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
61.5x31.5 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
W głębi lasu z cyklu Folk lokalny (2018)
sygn. dat. p.d.
akryl, deska
61.5x31.5 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 50 x 60 cm, sygn. na odwrocie
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x80 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
80x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl na płótnie, 120 x 90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 70 x 90 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'PZ 2018'
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA | "FOLK LOKALNY VI." 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 100 x 90 cm
sygnowany p.d.: 'PZ 2018'
na odwrociu opisany: ' PAULINA ZALEWSKA "FOLK LOKALNY IV". 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
tryptyk, akryl, płótno, 60 x 60 cm, 120 x 100 cm, 60 x 60 cm,
sygn. p.d.: PZ
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "FOLK LOKALNY III" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 120 x 90 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. p.d.: 'PZ 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
akryl/płótno, 120 x 80 cm
na odwrociu opisany: 'PAULINA ZALEWSKA "GÓRA SYNAJ" 2018'
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
100x120 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
120x80 cm
Obraz był prezentowany na wystawie "Czwarty Niezależny Salon Łódzkich Młodych Twórców" w Muzeum Miasta Łodzi (2017).
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
130x110 cm
ZALEWSKA Paulina (ur. 1981)
Akryl na płótnie, 80 x 80 cm