CZEREMUSZKIN-CHRUT Agata (ur. 1983, Częstochowa)
olej/płótno, 30 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: 'AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "ZNAKI I SYGNAŁY-1" 2011, OLEJ NA PŁÓTNIE'
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno,
30x100 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /monogram wiazany AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "ZNAKI I SYGNAŁY -3" olej na płótnie 30x100 cm. 2011/
olej/płótno,
30 x 100 cm
na odwrociu opisany na bletramie: `AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT "ZNAKI I SYGNAŁY - 2" 2011, OLEJ NA PŁÓTNIE`
olej/płótno,
dyptyk: 146 x 73 cm (całość)
opisany na odwrociu: `AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT, 2010, olej na płótnie`
olej/płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany na blejtramie: `AGATA CZERMUSZKIN-CHRUT | 100 x 100 cm, olej na płótnie, 2011`
Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn. na krośnie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT/ "TĘDY 2011 OLEJ NA PŁÓTNIE
olej/płótno,
100 x 100 cm
sygnowany i datowany na odwrociu
Olej, płótno;
100x100 cm
Sygn.na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT/ "SPADANIE" 100x100 cm, 2010 r., olej na płótnie
Olej, płótno;
100x150 cm
Sygn. Na odwrocie: AGATA CZEREMUSZKIN-CHRUT/ "C"/ 100X150 CM/ 2008R.