BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płotno, 60x80 cm
opisany na odwrocie: M.Bojara 2013 J.C.Van Damme 60x80 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 60x80 cm
sygn. na odwrocie: Michael Jackson/2011/AKRYL PŁÓTNO/Michał Bojara
BOJARA Michał (ur. 1979)
Hellboy z cyklu KOMIKS, 2009/2010
akryl/płótno, 81x60 cm
sygn. na odwrocie: M BOJARA/HELLBOY/2009/2010
BOJARA Michał (ur. 1979)
akryl, płótno, 100x80 cm,
sygn. i opisany na odwrocie /MBOJARA 2010 BATMAN/
BOJARA Michał (ur. 1979)
Akryl, płótno;
79,5x60 cm
Sygn. na krośnie: MICHAŁ BOJARA 2010 AKRYL/PŁÓTNO z.C. SYMBOL
BOJARA Michał (ur. 1979)
Akryl, płótno;
80x120 cm
Sygn.na odwrocie: MICHAŁ BOJARA/ 2010/ ABS-SZARA/ AKRYL/ PŁÓTNO/ 80x120
BOJARA Michał (ur. 1979)
Akryl, płótno;
119x100 cm
Sygn. Na odwrocie: M.BOJAR/ 2010