BARAN Tomasz (ur. 1985, Stalowa Wola)
akryl, płótno; 125 x 95 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tomasz Baran / 2012
cena wywoławcza: Wykup abonament
technika własna, akryl, płótno naklejone na tekturę;
30,5 x 42,2 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: Tomasz / Baran / 2012;
oznaczenie egzemplarza na odwrocie: 3 / 9
akryl i spray na papierze, 56 x 38 cm, sygn.
akryl i spray na płótnie
41 cm x 35 cm
technika mieszana/płótno, 34 x 28 cm, sygn.
Olej, płótno, 60 x 90 cm,
sygn. p.d.: T. Baran 2012.
technika własna/papier,
53 x 38 cm,
sygn.
Tempera jajowa, płótno; 125 x 95 cm
Sygn. na odwrocie