SICIŃSKI Sławomir Jacek (ur. 1980)
sygn. na odwrociu
kredka, tusz lawowany, papier
39x21 cm
cena wywoławcza: Wykup abonament
sygn.
ołówek, papier
od 19x17 cm do 30x21 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
81x100 cm
sygn. na odwrociu
olej, płyta
60x38 cm (z ramą)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x50 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
80x60 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
102x76 cm
sygn. na odwrociu
olej, płótno
40x30 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
73x92 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
80x70 cm
Autoportret w mroźny dzień (2017)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
40x30 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
108x60 cm
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
46x55 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
120x90 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x65 cm
olej/płótno, 70 x 50 cm
opisany na odwrociu: SŁAWOMIR J. SICIŃSKI
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
60x100 cm
sygn. dat. l.d.
olej, płótno
100x82 cm
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
100x70 cm
olej/tektura, 69,5 x 50 cm
sygn. l.d.