ZBIOK (CZAJKOWSKI Sławomir) (ur. 1982)
akryl/płótno, 30 x 30 cm
sygnowany i datowany na odwrociu: `Zbiok 08`
cena wywoławcza: Wykup abonament
akryl/płótno, 30,5 x 30,5 cm
sygnowany na odwrociu monogramem autorskim
olej/płótno, 30 x 30 cm
na odwrociu opisany: `ZBIOK08 !`
technika mieszana/papier, 30 x 21 cm
sygnowany p. d.: `2009 ZBIOK | INTER | WENCJA | - ABSURD`
serigrafia/płótno, 70 x 50 cm, edycja 3/25
na odwrociu sygnowany
technika mieszana, płótno, 30 x 30 cm,
sygn. i opis na odwrocie
serigrafia/płótno, 7/25,
70 x 50 cm
na odwrociu sygnowany
akryl, tempera, płótno,
150 x 140 cm
opisany na odwrocie: Opisany na odwrocie: ZBIOK / 2011 / HURT