BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100
cena wywoławcza: Wykup abonament
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
olej, płótno
70x100
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
92x90
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, emalia alkidowa, płótno
120x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
130x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
130x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. dat. na odwrociu
olej, płótno
130x140
BOHDANOWICZ Maciej (ur. 1984)
sygn. na odwrociu
akryl, olej, płótno
130x140