SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, płótno, 81x81 cm
sygn. na odwrocie: SAKOWSKI/2012/"PEJZAŻ MIEJSKI"
cena wywoławcza: Wykup abonament
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Wspomnienia z przyszłości, 2013
akryl, płótno, 81 x 81 cm,
sygn. na odwrocie: P.S.
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, płótno; 81x81 cm
sygn. na odwrocie: 81 x 81 cm/ PEJZAŻ-MONTAUK/ P.SAKOWSKI
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, płótno, 80 x 80 cm,
sygn. na odwrocie
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl, płótno, 81 x 100 cm,
sygn. na odwrocie: Wiosenna noc 2012 P. Sakowski
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Pocałunek, dzieło efemeryczne, 2013
zmienne cm
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl/płótno, 70 x 70 cm
na odwrociu opisany: `Sakowski 2011 "AKT. NAGA DZIEWCZYNA"`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl/płótno, 90 x 73 cm
na odwrociu opisany: `USPOKOJENIE | 2012`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl/płótno, 120 x 100 cm
na odwrociu opisany: `"PIERWSZY DZIEŃ ROKU" 2012`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
KAZIMIERZ MALEWICZ W WARSZAWIE, 2011 r.
akryl/płótno, 100 x 70 cm
na odwroicu opisany: `P SAKOWSKI 2011 | "KAZIMIERZ MALEWICZ W WARSZAWIE"`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl /płótno, 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: 'SEN | 2012'
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl /płótno 100 x 100 cm
na odwrociu opisany: `PRZEMIANY | 2012`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
Najważniejsze jest niewidzialne, 2011 r.
olej/płótno, 73 x 54 cm
na odwrociu opisany: `NAJWAŻNIEJSZE | JEST NIEWIDZIALNE | 2011`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
olej/płótno,
54 x 100 cm
na odwrociu opisany: `MORZE I WIATR 2011`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
akryl/płótno, 100 x 65 cm
na odwrociu opisany: 'SAKOWSKI 09'
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)
olej, akryl/płótno,
92 x 92 cm
na odwrociu opisany: `P. SAKOWSKI 2011`
SAKOWSKI Piotr (ur. 1983)