GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej, płótno
50 x 61 cm
sygn. l.d. J. Gotko 25
cena wywoławcza: Wykup abonament
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
En souvenir de Métilene (ca.1920)
Olej, deska
Syg. i datowany na odwrocie
33 x 24 cm
Wystawiany : "Montparnasse Déporté", Musée du Montparnasse, Paryż 2005.
reprodukowany w katalogu str.179
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
Paysage au bord de riviere (1926)
Olej na płótnie
Syg. i datowany l. d.
73 x 93 cm
GOTKO Jacques (1900 - 1944)
olej, płótno, 50 x 61 cm;
sygn. p. d.: J.Gotko 27