CYBULSKA Magdalena (ur. 1977, Warszawa)
olej, płótno, 85x85 cm
sygn. p.d. Ceba 2008
cena wywoławcza: Wykup abonament
Z cyklu `Święte obrazki`, 2012 r.
akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2012 III`
Z cyklu `Święte obrazki`, 2010 r.
rysunek/papier, 70 x 100 cm
sygnowany p.d.: `M. Cybulska 2010`
akryl, olej, płótno, 40 x 50 cm
sygn. na odwrocie: Magdalena Cybulska 2012/Święte obrazki
akryl/płótno, 50 x 40 cm
sygnowany p.d. : `Cebu 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `ŚWIĘTE OBRAZKI IX `2012 M.CYBULSKA`
sitodruk, 96x70 cm,
sygn. i opisany na licu /bez tytułu M.Cybulska 2007/
akryl/płótno, 40 x 50 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu sygnowany na blejtramie: `M. CYBULSKA`
Z cyklu Święte obrazki, 2012 r.
akryl/płótno, 46 x 62 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2012`
akryl/płótno, 70 x 41 cm
sygnowany p.d.: `Ceba 12`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2012 IV`
olej/płótno, 39 x 46 cm
sygnowany p.d.: `ceba 11`
na odwrociu opisany na blejtramie: `MAGDALENA CYBULSKA 2011 ŚWIĘTE OBRAZKI`
sitodruk/papier, 66 x 89 cm (w świetle oprawy)
u dołu opisany: ' "Bez tytułu" serigrafia 5/10 M. Cybulska' 2007'
na odwrociu opisana: 'MAGDALENA CYBULSKA'
.
sitodruk, papier,
68 x 94 cm,
sygn., dat. i opis u dołu p.d.: M. Cybulska 2007, p.d.: "bez tytułu", ś.d.: serigrafia, 1/1, nakład: 1/1
technika mieszana: olej, akryl, rysunek, płótno;
74 x 74 cm;
sygn. l.d.: CEBA 2008
ołówek, długopis, kredka pastelowa, papier;
70 x 100 cm;
sygn. p.d.: M. Cybulska 2010 oraz sucha pieczęć CEBA
serigrafia
wymiary: 91,50x64