CYANKIEWICZ Zdzisław (CYAN) (1912 - 1981)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej/płótno, 92 x 72,5 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Cyan 45.'
obraz wymaga konserwacji
tusz, akwarela, gwasz, papier;
49 x 64 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Cyan (faksymile)
collage, papier; 47,5 x 65 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: Cyan (faksymile);
na odwrocie opis piórem po francusku
olej/płótno, 132 x 130 cm
sygnowany p.d.: 'Cyan'
olej, karton; 29 x 40,5 cm;
sygn. i opisany l. d.: Issoire IX. 1943 Z. Cyankiewicz
Akt dziewczyny z Thaiti, 1938 r.
olej/deska, 23 x 40 cm
sygnowany i datowany p.d.: 'Z.Cyankiewicz | 1938 Paris'
(wymiary w świetle passe-partout) obraz dwustronny (na odwrociu akt kobiety niewidoczny pod oprawą)
tusz, papier, wym. 31 x 24 cm w świetle passe-partout, p.d. prostokątna pieczątka: Atelier Cyankiewicz 1912-1981
Olej, papier; 34,5 x 26 cm
Sygnowany p.g.: Cyankiewicz 45
Na odwrocie pieczęć: ATELIER CYANKIEWICZ 1912 - 1981
KOBIETA NA OPARCIU FOTELA, 1945
Olej, papier; 40 x 28 ( w świetle p-p)
Sygnowany l.d.: Cyankiewicz 45
olej, płótno, 114 x 73,5 cm
niesygn.
akwarela/papier, 37 x 53 cm (w świetle passe-partout)
sygnowany p.d.: 'Cyan'
akwarela/papier, 37 x 55 cm
na odwrociu pieczęć: `ATELIER | CYANKIEWICZ | 1912-1981`