BREINTENWALD Roman Antoni (1911 - 1985)
cena wywoławcza: Wykup abonament
olej, płótno, 48 x 78,5 cm (w świetle oprawy);
sygn.: R Breintenwald
sygn.: R Breintenwald
olej, płótno, 50 x 70 cm;
sygn. p. d.: RBreintenwald / 1965