JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage
40.5x50.5 cm (w oprawie)
cena wywoławcza: Wykup abonament
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage, papier
40x50 cm (w oprawie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage
30x40 cm (w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. p.d.dat. l.d.
collage
24x24 cm (w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
olej, płótno
90x120 cm
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage
40x50 cm (w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage
40x30 cm (w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
akryl, płótno
40x40 cm
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage
40x50 cm (47.5x57.5 cm z ramą)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage
40x50 cm (w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
W stronę zachodzącego słońca II (2014)
sygn. dat. p.d.
collage 21x30 cm (w antyramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage 20.5x14.5 cm (w świetle passe-partout )
(40x30 cm w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat.p.d.
technika mieszana, collage, pilśnia, lakier
37x38 cm (44x44.5 cm w ramie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.
collage, deska
68.3x82.8 cm
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. l.d.
collage
21x21 cm (27.5x27.5 cm w oprawie)
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
Klepsydra z cyklu Symbole (2008)
sygn. p.d.,
collage,
40x30,
JARMUŻ-SOCHA Beata (ur. 1978)
sygn. dat. p.d.,
collage,
24x30,